top

Życzenia dla: oraz rocznice

Prezent

Mamy następujących solenizantów: Mariusza, Melanii, Sylwestra w dniuWtorek


Kalendarz

W przeszłości:

  • 1589 - Decyzja o budowie więzienia w Amsterdamie
  • 1669 - Wybór Michała Korybuta Wiśniowieckiego na króla Polski

Co to jest kod abonencki Orange?

Kod abonencki Orange to kombinacja cyfr od 4 do 8, które umożliwia zarządzenia danym numerem telefonu oraz całym kontem abonenckim poprzez Orange on-line, Automatyczne Biuro Obsługi Klienta, gdzie opłata naliczana jest zgodnie z cennikiem oraz Biuro Obsługi Klienta, gdzie opłata również naliczana jest zgodnie z cennikiem.


Kod abonencki Orange znajduje się na…

Kod abonencki Orange znajduje się na każdej umowie w polu kodu dla konta bądź kontraktu. Zazwyczaj kod abonencki Orange ustalany jest przez zawierającego umowę. Podczas jej podpisywania konsultant powinien o to poprosić. Jeśli sami tego nie zrobimy, kod abonencki Orange zostanie wygenerowany bez naszej wiedzy, automatycznie i będzie to wówczas 6 ostatnich cyfr naszego kodu puk. Taki kod ustanawiany jest zarówno dla kontraktu jak i dla konta. Kontrakt to konkretny numer telefonu, i zmiany dokonywane mogą być tylko i wyłącznie na tym numerze, a konto to wszystkie numery jakie znajdują się na danym koncie.

http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3648793

Foto: img.interia.pl

Horoskop - Skorpion

Osoby poszukujące pracy mogą dzisiaj oczekiwać jakiejś ciekawej propozycji. Możliwe, że ktoś ze znajomych pomoże Ci znaleźć jakąś ciekawą posadę. Problemy, które jeszcze przed weekendem były trudne i wydawały się nie do rozwiązania, dzisiaj okażą się dla Ciebie błahostką.

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

top