top

Życzenia dla: oraz rocznice

Prezent

Mamy następujących solenizantów: Mariusza, Melanii, Sylwestra w dniuWtorek


Kalendarz

W przeszłości:

  • 1946 - Ostatnie na świecie wbicie skazańca na pal
  • 1979 - Okupacja ambasady amerykańskiej w Teheranie

Co to jest kod abonencki Orange?

Kod abonencki Orange to kombinacja cyfr od 4 do 8, które umożliwia zarządzenia danym numerem telefonu oraz całym kontem abonenckim poprzez Orange on-line, Automatyczne Biuro Obsługi Klienta, gdzie opłata naliczana jest zgodnie z cennikiem oraz Biuro Obsługi Klienta, gdzie opłata również naliczana jest zgodnie z cennikiem.


Kod abonencki Orange znajduje się na…

Kod abonencki Orange znajduje się na każdej umowie w polu kodu dla konta bądź kontraktu. Zazwyczaj kod abonencki Orange ustalany jest przez zawierającego umowę. Podczas jej podpisywania konsultant powinien o to poprosić. Jeśli sami tego nie zrobimy, kod abonencki Orange zostanie wygenerowany bez naszej wiedzy, automatycznie i będzie to wówczas 6 ostatnich cyfr naszego kodu puk. Taki kod ustanawiany jest zarówno dla kontraktu jak i dla konta. Kontrakt to konkretny numer telefonu, i zmiany dokonywane mogą być tylko i wyłącznie na tym numerze, a konto to wszystkie numery jakie znajdują się na danym koncie.

http://www.orange.pl/portal/map/map/article?id=3648793

Foto: img.interia.pl

Horoskop - Skorpion

Dzisiaj nie licz raczej na poprawę sytuacji ani na wzrost energii. Niekorzystne wpływy astralne mogą tylko jeszcze bardziej skomplikować sytuację. Możliwe, że pojawią się blokady, które nie pozwolą Ci skutecznie działać.

Waluty - cennik

Wykresy walut - 50 ostatnich notowań
EUR - Euro
Wykres kursu waluty EUR

Odpowiedz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

top